Imprezy rodzinne- konieczność czy wartościowy czas?

Istnieją dwa typy ludzi – jedni są rodzinni, drudzy nie. Jedni uwielbiają imprezy rodzinne, a drudzy stanowczo od nich stronią. Niemniej jednak, każdy może dobrze bawić się podczas takich imprez, jeśli skorzysta z kilku ważnych rad.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO MIEJSCA

Zapewne wielu z Was organizując imprezę w domu było zabieganych, zdenerwowanych i dodatkowo w między czasie kłóciło się z członkami rodziny. Strach o brak czasu związany z posprzątaniem domu, ułożeniem stołów i nakryciem, sprawiał, że tak naprawdę na starcie- wszystkiego się już odechciewało? Mamy na to sposób! Organizacja wydarzeń rodzinnych staje się znacznie łatwiejsza przenosząc imprezę do lokalu lub na odpowiednią salę. Nie trzeba się martwić o sprzątanie naczyń po obiedzie czy kolejnym nakrywaniem stołu i przygotowaniami do deseru. Czas stracony w domu na sprzątanie, z pewnością możemy przeznaczyć na spędzenie wartościowego czasu na rozmowie z rodziną na wynajętej sali.


CATERING

Organizując imprezę rodzinną w lokalu lub na sali macie zapewniony catering. Nie musicie jeździć po sklepach, nosić ciężkich zakupów, gotować i piec. Impreza rodzinna ma być doskonałą okazją do świętowania, a nie koniecznością i spędzeniem wielu godzin w kuchni.

LISTA GOŚCI

Jej sporządzenie również należy do ważnych rzeczy, ponieważ wiele osób obawia się nieprzyjemnych komentarzy niektórych członków rodziny. Jest to powód, dla których warto zorganizować imprezę okolicznościową jedynie dla najbliższej rodziny, z którą utrzymujemy dobre relację. Istnieje wiele małych lokali lub sal do wynajęcia. Impreza rodzinna nie musi oznaczać wielkiej potańcówki.

DLACZEGO WARTO ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ RODZINNĄ W FOLWARKU MATECZNIK?

Przede wszystkim dlatego, że organizując u nas wydarzenie rodzinne zadbamy o wybór najlepszej sali na Waszą uroczystość, a nasz zaprzyjaźniony catering zadba o wasze podniebienia!

Jeśli potrzebujecie noclegów- nic trudnego! Dysponujemy bazą noclegową, która z pewnością ułatwi Wam wyczekiwane spotkanie, jeśli rodzina zjeżdża się z różnych końców miasta czy nawet kraju. Ponadto, posiadamy wachlarz atrakcji dla dzieci, jak i dla dorosłych. Piękny 1,5-hektarowy teren z placem zabaw, boiskami, mini-golfem, a także sauna, winiarnia, grota solna to tylko niektóre atrakcje, które na Was czekają. Nikt się tutaj nie będzie nudził!

Wasz komfort, a przy okazji świetna zabawa w rodzinnym gronie są warte zorganizowania spotkania w Folwarku Matecznik!

Jeśli nadal Cię nie przekonaliśmy do zorganizowania u nas imprezy rodzinnej, NAPISZ lub ZADZWOŃ, a rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!