Przyjęcia okolicznościowe

MIEJSCE NA PRZYJĘCIA OKOLICZNOSCIOWE POZNAŃ

Wynajmij Folwark na różne typy przyjęć okolicznościowych:

WIECZÓR PANIEŃSKI • BAL • IMPREZA
WIECZÓR KAWALERSKI • ROCZNICA • URODZINY
BABY SHOWER

ORGANIZACJA PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Z klasyczną elegancją

Wynajmij Folwark na różne typy przyjęć okolicznościowych: chrzciny, komunia, baby shower, roczek, wieczór panieński, wieczór kawalerski i wiele innych.

Kameralne spotkanie lub impreza do białego rana? U nas znajdziesz coś dla siebie! Oferujemy wynajem całego obiektu na wyłączność, ale również poszczególne sale na mniejsze uroczystości.

Organizujemy między innymi:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • bankiety biznesowe.

IDEALNE MIEJSCE NA PLENER

Folwark Matecznik znajduje się we wsi Sędzinko, w otoczeniu lasów i przyrody. Czas płynie tutaj zdecydowanie wolniej. Dysponujemy prawie 1,5 ha terenu z wieloma atrakcjami dla dzieci, ale również i dla dorosłych. Aby zobaczyć jakie atrakcje na Ciebie czekają kliknij tutaj.

ZAREZERWUJ SALE NA PRZYJĘCIA

Na kameralne spotkania oferujemy wynajem poszczególnej sali. Jest to idealna opcja na uroczystości komunijne, baby shower czy popołudniowe spotkania rodzinne.

Mamy do dyspozycji trzy sale równiej wielkości: Sala Kominkowa i Ceglana (każda do 25 osób) oraz Sala Spichlerz (nawet do 108 osób).

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

dworek w Sędzinku