Dla Firm

OFERTA

Wynajem obiektu dla firm

Znajdujący się na terenie Folwarku zabytkowy Dworek
wyposażony jest w przestronne i nowoczesne sale konferencyjne
i biznesowe gabinety. W odrestaurowanym i klimatycznym
Spichlerzu znajduje się sala bankietowa, w której
można zorganizować większe spotkania, konferencje i
jubileusze firmowe.

3 SALE SZKOLENIOWE RÓŻNEJ WIELKOŚCI: 120 OSÓB I 2 X 30 OSÓB

NIEZBĘDNY SPRZĘT DO PRZEPROWADZANIA SZKOLEŃ I KONFERENCJI W CENIE

TEREN ZIELONY DO ORGANIZACJI GIER I ZABAW MOTYWACYJNYCH DLA PRACOWNIKÓW ORAZ KLIENTÓW

WYŁĄCZNOŚĆ – BRAK INGERENCJI OSÓB Z ZEWNĄTRZ LUB INNYCH IMPREZ W TYM SAMYM BUDYNKU

PROFESJONALNY CATERING, POKOJE, PARKING

Szkolenie produktowe

Zorganizuj szkolenie dla swoich klientów, aby ich zachecić do korzystania z Twoich produktów. Buduj z nimi relacje, udowadniając jak ważne jest poprawne wdrożenie w dany produkt.

Impreza integracyjna

Idealne narzędzie budowania motywacji i trwałych relacji z firma. Taka impreza poprawi atmosferę w miejscu pracy, zmieni nastawienie pracowników i pozytywnie wpłynie na ich motywację.

Szkolenie dla pracowników

Szkolenia pracowników przyczyniają się do ich rozwoju oraz zwiększenia kompetencji, a to czesto prowadzi do awansów pracowników w organizacji i poprawy ich wyników.

Spotkanie biznesowe

Jest to bardzo często ukoronowaniem długiego procesu starań o pozyskanie klienta. Jeśli dochodzi już do spotkania, warto zrobić to w wyjątkowym miejscu, co udowodni nieszablonowe podejście do klienta i gwarantuje jego satysfakcje.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

instrukcje dojazdu

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

dworek w Sędzinku