Przyjęcia okolicznościowe

Miejsce na Twoje przyjęcie jest tutaj

Wynajmij Folwark na różne typy przyjęć okolicznościowych:

WIECZÓR PANIEŃSKI • BAL • IMPREZA
WIECZÓR KAWALERSKI • ROCZNICA • URODZINY
BABY SHOWER

Wnętrze zabytkowego, odnowionego dworku koło poznania

Ciesz się Folwarkiem na wyłączność

Folwark Matecznik to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: wieczór panieński i kawalerski, urodziny, imieniny, zaręczyny, komunie, bal, spotkanie ze znajomymi.

Rozkładane krzesło obrandowane folwark matecznik

Idealne Otoczenie

Folwark Matecznik – Twoje miejsce poza miastem, znajduje się we wsi Sędzinko, w otoczeniu lasów i przyrody. Czas płynie tutaj zdecydowanie wolniej. Spędź czas w otoczeniu natury i zorganizuj swoje przyjęcie tutaj!

Zastawa na wesele w oryginalnym folwarku

Catering

Doświadczony kucharz, świetna kuchnia i pyszne posiłki.

Zadbamy o część gastronomiczną Twojego wydarzenia. Tego dnia nie musisz się o nic martwić.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

instrukcje dojazdu

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.