Przyjęcia okolicznościowe

MIEJSCE NA PRZYJĘCIA OKOLICZNOSCIOWE POZNAŃ

Wynajmij Folwark na różne typy przyjęć okolicznościowych:

WIECZÓR PANIEŃSKI • BAL • IMPREZA
WIECZÓR KAWALERSKI • ROCZNICA • URODZINY
BABY SHOWER

ORGANIZACJA PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Kameralne spotkanie lub imprezę do białego rana? U nas znajdziesz coś dla siebie! Oferujemy wynajem całego obiektu na wyłączność, ale również poszczególne sale na mniejsze uroczystości.

Wnętrze zabytkowego, odnowionego dworku koło poznania

SALE NA WYNAJEm

Folwark Matecznik to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, jubileusze, wesela czy spotkania rodzinne. Cały obiekt można wynająć na wyłączność dla siebie oraz swojej rodziny i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. ZOBACZ NASZE OBIEKTY
Rozkładane krzesło obrandowane folwark matecznik

IDEALNE MIEJSCE NA PLENER

Folwark Matecznik znajduje się we wsi Sędzinko, w otoczeniu lasów i przyrody. Czas płynie tutaj zdecydowanie wolniej. Dysponujemy prawie 1,5 ha terenu z wieloma atrakcjami dla dzieci, ale również i dla dorosłych. Aby zobaczyć jakie atrakcje na Ciebie czekają kliknij tutaj.

ZAREZERWUJ SALE NA PRZYJĘCIA

Na kameralne spotkania oferujemy wynajem poszczególnej sali. Jest to idealna opcja na uroczystości komunijne, baby shower czy popołudniowe spotkania rodzinne.

Mamy do dyspozycji trzy sale równiej wielkości: Sala Kominkowa i Ceglana (każda do 25 osób) oraz Sala Spichlerz (nawet do 108 osób).

Zastawa na wesele w oryginalnym folwarku

Catering

Doświadczony kucharz, profesjonalna obsługa kelnerska, świetna kuchnia i pyszne posiłki. Zadbamy o część gastronomiczną Twojego wydarzenia. Wspólnie dobierzemy odpowiednie menu.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

instrukcje dojazdu

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

dworek w Sędzinku