Oferta Specjalna

Pakiety

Nie interesuje Cię wynajem obiektu na wyłączność? Chcemy, aby każdy czuł się komfortowo przebywając w Folwarku, więc przygotowaliśmy coś dla chętnych krótkoterminowego pobytu – dedykowane pakiety. O konkretną cenę należy kontaktować się z obsługą obiektu, uzależniona jest od ostatecznej liczby gości. Czekamy na Was!

Pakiet z przyjaciółką / przyjaciółkami

Who run the world? Girls! Zabierz swoją przyjaciółkę do Folwarku Matecznik i spędźcie ten wspólnie dzień! W ramach pakietu:

Zapytaj o szczegóły!

Pakiet dla dwojga

Romantyczny wyjazd tylko dla dwojga w zacisznym miejscu? Możecie się cieszyć swoją obecnością bez skrępowania w spokojnym Folwarku Matecznik! Co zapewniamy?

Zapytaj o szczegóły!

Pakiet Męski wypad

Męskie wypady to zawsze dużo zabawy! W ramach pakietu:

Zapytaj o szczegóły!

Pakiet rodzinny

Szukasz idealnego miejsca na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie? Cena różni się w zależności od końcowej liczby gości. Co zawiera się w ofercie?

Zapytaj o szczegóły!

Pakiet z degustacją wina

Znane i przez wielu lubiane wino z naszej piwniczki! W ofercie:

Zapytaj o szczegóły!

Zarezerwuj teraz!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

Folwark Matecznik

Znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Brama wjazdowa obok zabytkowej studni na teren folwarku

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Samochód z lanym piwem na tle urokliwego stawu koło Poznania

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

Urokliwy staw na terenie folwarku matecznik