Wynajem Folwarku na Wyłączność

Dworek i Spichlerz - wynajem na Twoją wyłączność

Szukasz ustronnego i bezpiecznego miejsca o wysokim standardzie, gdzie będziesz czuć się komfortowo i bez obaw w gronie najbliższych lub znajomych?

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Folwarku Matecznik.

Na naszym terenie znajdują się dwa obiekty (Dworek oraz Spichlerz), które można wynająć na wyłączność wraz z całym terenem Folwarku – dla rodzin czy grup znajomych!

Dla naszych Gości

Zapewniamy spokój, ciszę i kontakt z naturą, a także szereg atrakcji, które pozwolą aktywnie spędzić czas. Folwark Matecznik to niepowtarzalne wnętrza Dworku oraz Spichlerza, a także teren zielony, na którym znajdziecie staw, boisko piłkarskie czy minigolfa!
Oryginalne stare drewniane 16wieczne drzwi w folwarku matecznik

Zarezerwuj teraz!

Bezpieczeństwo

Folwark Matecznik jest w pełni przystosowany do wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną, gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny naszych gości.

Przyjęcia okolicznościowe

Zapraszamy do organizacji przyjęć okolicznościowych.

Folwark to idealnie miejsce na urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, zaręczyny, bal i spotkania towarzyskie.

Folwark Matecznik dysponuje szeregiem atrakcji, z których wszystkie są do Waszej dyspozycji: boisko do gry w piłkę nożną, plac zabaw, mini golf, sauna, siłownia i wiele innych.

Zarezerwuj teraz!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.