Wesele

Wesele w folwarku

SĘDZINKO

obiekt na wyłączność

zaślubiny plenerowe

profesjonalny catering

noclegi dla gości w budynku

duży bezpłatny parking

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy!

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Staraliśmy się stworzyć miejsce, które sprawi, że będzie on wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem dla Was oraz Waszych gości.

Zapraszamy Was do Sędzinka – to właśnie tutaj, nieopodal pierwszej osady naszych przodków, powstał malowniczy obiekt natchniony przez tradycję i marzenia. Folwark

Matecznik to miejsce, gdzie można na chwilę się zatrzymać, spędzić czas z tymi, którzy są dla nas ważni i pooddychać świeżym powietrzem z dala od zgiełku wielkich miast.

Inspiracja sesji ślubnej z flarą
Sesja weselna przed dworkiem Folwarku Matecznik

DWOREK

Minimalistyczny dworek zapewnia przestrzeń na przyjęcie do 60 osób, zakwaterowanie dla maksymalnie 13 bliskich osób i rodziny oraz pięknie urządzony apartament dla nowożeńców. Jest to idealna opcja, dla osób pragnących spędzić ten dzień w kameralnym gronie najbliższych osób. Ciężkie, drewniane podłogi i ceglane ściany pięknie komponują się z minimalistycznymi ozdobami, które razem tworzą ponadczasowy klasyk.

milosc

SPICHLERZ

Idealna sala na duże wesele pod Poznaniem, oferuje wnętrza gotowe pomieścić nawet ponad 100 osób oraz zapewnia nocleg dla +30 gości. Jeśli interesuje Cię zrobienie dużego przyjęcia, nie ograniczając się przy tym, jeśli chodzi o liczbę gości, to spichlerz na pewno będzie Twoim wyborem. Spichlerz oferuje wnętrza gotowe pomieścić nawet do 108 osób oraz nocleg dla 28 gości.

ślub humanistyczny

Jeśli marzysz o ślubie pod chmurką, to jesteś w dobrym miejscu – dysponujemy odpowiednimi do tego warunkami. Ślubny kobierzec pod gołym niebem to niezapomniane miejsce na wyznanie sobie uczuć i napisanie własnej przysięgi małżeńskiej.

Coraz więcej osób skłania się ku tej opcji brania ślubu i wcale się nie dziwimy – jest to bardzo romantyczna opcja wyznania sobie najgłębszych uczuć. Kobierzec ustawiony jest przy naszym zarybionym stawie, więc przy odpowiedniej aranżacji, będzie to niezapomniana chwila dla Was obojga.

20

Zrealizowanych wesel

+3000

Zadowolonych gości

możliwości

2

LATA DOŚWIADCZENIA

Wesele w folwarku matecznik

Folwark to nie tylko piękne pomieszczenia, ale również wielka zielona przestrzeń.

Zaaranżuj ją według własnej wizji!

Ślub na świeżym powietrzu

Na terenie Folwarku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na wysepce w otoczeniu
stawu i zieleni, które podkreśli niezwykły moment ceremonii zaślubin.

Wystarczy zaprosić urzędnika na miejsce wesela

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.