Wieczór Kawalerski

Wieczory kawalerskie w Sędzinku blisko poznania

Męski wypad w towarzystwie kolegów? Z tym zazwyczaj kojarzone są wieczory kawalerskie! To ostatni moment na bezkarne szaleństwo w męskim towarzystwie!

Wieczór kawalerski w Folwarku Matecznik pod Poznaniem

Urządzenie wieczoru kawalerskiego w Folwarku to dobra opcja dla wszystkich chętnych spędzenia tego wyjątkowego czasu w zacisznym miejscu bez towarzystwa innych osób z zewnątrz. Tylko cisza, spokój i można szaleć do woli.

testowy podpis

Zorganizuj wieczór kawalerski w wielkopolsce obok poznania

Urządzenie wieczoru kawalerskiego w Folwarku to dobra opcja dla wszystkich chętnych spędzenia tego wyjątkowego czasu w zacisznym miejscu bez towarzystwa innych osób z zewnątrz. Tylko cisza, spokój i można szaleć do woli.

Oferujemy otwartą przestrzeń z ogniskiem, grillem, w podziemiach dworku kryją się takie atrakcje jak sauna, siłownia, zakątek solny, łóżko do masażu oraz piwniczka z winem (do uzgodnienia z ofertą obiektu!). Do dyspozycji oddajemy też nagłośnienie, konsole Playstation, piłkarzyki oraz możliwość zrobienia swojej własnej imprezy na pełnych obrotach!

Goście mogą też pozwiedzać okolicę i zażyć ruchu – przyda się po nocnych szaleństwach. Do Poznania jest tylko 30 minut drogi, niedaleko znajduje się jezioro Niepruszewskie, a dookoła dużo malowniczych terenów.

Interesuje Cię wieczór kawalerski w Folwarku Matecznik? Zapytaj, a podamy więcej informacji!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

instrukcje dojazdu

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

dworek w Sędzinku