Wesele

sale weselne wielkopolska

SALE WESELNE BLISKO POZNANIA

obiekt na wyłączność

zaślubiny plenerowe

profesjonalny catering

noclegi dla gości w budynku

duży bezpłatny parking

SALE weselne w wielkopolsce

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Staraliśmy się stworzyć miejsce, które sprawi, że będzie on wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem dla Was oraz Waszych gości.

Zapraszamy do Sędzinka, ok. 30 km od Poznania – to właśnie tutaj, powstał malowniczy obiekt natchniony przez tradycję i marzenia.

Folwark Matecznik to miejsce, gdzie można na chwilę się zatrzymać, spędzić czas z tymi, którzy są dla nas ważni i pooddychać świeżym powietrzem z dala od zgiełku wielkich miast. Nasze sale weselne idealnie wpasowują się w styl folwarku.

para młoda przed salą weselną w sędzinku w wielkopolsce

WESELE W FOLWARKU MATECZNIK W WIELKOPOLSCE

ORGANIZACJA WESELA Z PASJĄ

Folwark to nie tylko piękne pomieszczenia, ale również wielka zielona przestrzeń. Zaaranżuj ją według własnej wizji!

Dworek oraz Spichlerz to obiekty, w które wkładamy całe serce. Nasze wieloletnie doświadczenie przy organizacji ślubów sprawiło, że chcemy pomagać Wam przy tym dniu. Dlatego posiadamy dodatkową ofertę m.in. ślub plenerowy.

WESELE W PLENERZE W WIELKOPOLSCE

Plenerowe wesela zyskują coraz większą popularność. Zachęcamy do organizacji spokojniejszej uroczystości w luźnej atmosferze w naszym ogrodzie. Na prawie 1,5 ha terenie posiadamy specjalne miejsce na ognisko, ławki, stoły, leżaki. Dla najmłodszych jest także plac zabaw, boisko do piłki nożnej, piaszczyste boisko do siatkówki, pola do mini golfa czy miejsce do grania w boule.

Nikt nie będzie się u nas nudził. Całość dopełni doświadczony catering, z pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą kelnerską. Jeśli marzysz, aby zorganizować wesele plenerowe w Poznaniu lub okolicach – zapraszamy do kontaktu.

20+

Zrealizowanych wesel

+3000

Zadowolonych gości

możliwości

3

LATA DOŚWIADCZENIA

ślub humanistyczny

Jeśli marzysz o ślubie pod chmurką, to jesteś w dobrym miejscu – dysponujemy odpowiednimi do tego warunkami. Ślubny kobierzec pod gołym niebem to niezapomniane miejsce na wyznanie sobie uczuć i napisanie własnej przysięgi małżeńskiej.

Coraz więcej osób skłania się ku tej opcji brania ślubu i wcale się nie dziwimy – jest to bardzo romantyczna opcja wyznania sobie najgłębszych uczuć. Kobierzec ustawiony jest przy naszym zarybionym stawie, więc przy odpowiedniej aranżacji, będzie to niezapomniana chwila dla Was obojga.

MIEJSCE NA ŚLUBNĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ W POZNANIU I OKOLICACH

Folwark Matecznik to prawie 1,5 ha terenu zielonego. Na naszym pięknym ogrodzie posiadamy liczne drzewa, a także malowniczy staw z wysepką. Organizując u nas wesele, nie zapomnij by skorzystać z tej możliwości! Warto zapisać te wyjątkowe wspomnienia.

Zachęcamy również do sesji w naszym Dworku – jego klimatyczne wnętrza sprzyjają weselnym sesjom zdjęciowym.

SPICHLERZ I DWOREK - SALE WESELNE W WIELKOPOLSCE

Sesja weselna przed dworkiem Folwarku Matecznik blisko poznania

DWOREK

Minimalistyczny dworek zapewnia przestrzeń na przyjęcie do 60 osób, zakwaterowanie dla maksymalnie 13 bliskich osób i rodziny oraz pięknie urządzony apartament dla nowożeńców. Jest to idealna opcja, dla osób pragnących spędzić ten dzień w kameralnym gronie najbliższych osób. Ciężkie, drewniane podłogi i ceglane ściany pięknie komponują się z minimalistycznymi ozdobami, które razem tworzą ponadczasowy klasyk.

sale weselne blisko poznania w Sędzinku

SPICHLERZ

Idealna sala na duże wesele pod Poznaniem, oferuje wnętrza gotowe pomieścić nawet ponad 100 osób oraz zapewnia nocleg dla +30 gości. Jeśli interesuje Cię zrobienie dużego przyjęcia, nie ograniczając się przy tym, jeśli chodzi o liczbę gości, to spichlerz na pewno będzie Twoim wyborem.

SALA WESELNA W FOLWARKU MATECZNIK

Folwark to nie tylko piękne pomieszczenia, ale również wielka zielona przestrzeń.

Zaaranżuj ją według własnej wizji!

ŚLUB HUMANISTYCZNY, CYWILNY LUB KOŚCIELNY – ZAŚLUBINY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU POD POZNANIEM

Jeśli marzysz o ślubie pod chmurką, to jesteś w dobrym miejscu – dysponujemy odpowiednimi do tego warunkami. Ślubny kobierzec pod gołym niebem to niezapomniane miejsce na wyznanie sobie uczuć i napisanie własnej przysięgi małżeńskiej. Coraz więcej osób skłania się ku tej opcji brania ślubu i wcale się nie dziwimy – jest to bardzo romantyczna opcja wyznania sobie najgłębszych uczuć. Kobierzec ustawiony jest przy naszym zarybionym stawie, więc przy odpowiedniej aranżacji, będzie to niezapomniana chwila dla Was obojga

SALE WESELNE W OKOLICACH POZNANIA Z NOCLEGIEM

Coraz częściej szukając sali weselnej zwraca się uwagę na noclegi. Jest to ważny aspekt, kiedy rodzina czy znajomi pochodzą z innego miasta. Folwark Matecznik oferuje razem ok. 50 miejsc noclegowych (z dostawkami). Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem. A jeśli potrzebujecie więcej miejsc noclegowych – chętnie polecimy pobliskie obiekty.

Ślub na świeżym powietrzu

Na terenie Folwarku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na wysepce w otoczeniu
stawu i zieleni, które podkreśli niezwykły moment ceremonii zaślubin.

Wystarczy zaprosić urzędnika na miejsce wesela.

Wesele w plenerze

Ogród Folwarku to prawie jeden hektar powierzchni, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaaranżować strefę chilloutu, bbq czy też pozwolić firmom zewnętrznym takim jak: proseccovan, mobilnej fotobudce na możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji pod chmurką. Zapytaj nas koniecznie o możliwości aranżacji przestrzeni.

Ślub plenerowy w wielkopolsce

Istnieje wiele stylów dekoracji sal weselnych. Glamour, boho, rustykalny, klasyczny… Sala Spichlerz poprzez swoją neutralność sprawia, że każdy styl będzie do niej pasował. Jest to duża zaleta, ponieważ można zaaranżować jej wnętrza zgodnie ze swoimi wyobrażeniami.

SALe NA WESELE – POZNAŃ I OKOLICE

Z kolei Dworek nawiązuje do stylu industrialnego. Ceglane ściany to ogromna zaleta sal weselnych – jest to bardzo popularna dekoracja wystroju. Dworek przeznaczony jest na mniejsze przyjęcia weselne, ale z pewnością jego charakter wprowadzi Was w klimatyczny nastrój.

Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

Folwark Matecznik