Wieczór Panieński

WIECZÓR PANIEŃSKI W SĘDZINKU BLISKO POZNANIA

Wieczory panieńskie często kojarzone są z dużą dawką szaleństwa i niezapomnianymi wspomnieniami. Wieczór panieński w stylu boho, rustykalnym czy industrialnym to opcja dla spędzenia swojej ostatniej nocy wolności w oryginalnym stylu.

Wieczór panieński w Folwarku Matecznik w bardzo spokojnym miejscu, gdzie możesz przygotować się do roli panny młodej, zrelaksować, pomedytować..  ale też dobrze poszaleć! Miejsce, które powstało w duchu ekologii.

WIECZÓR PANIEŃSKI BLISKO POZNANIA
testowy podpis

Wieczór panieński w Folwarku Matecznik pod Poznaniem

Niezależnie od tego czy wolisz szaloną imprezę do rana czy też spokojny wieczór pełen relaksu i pogawędek znajdziemy coś dla Ciebie. Jednym z bardziej popularnych rozwiązań jest wynajęcie na wyłączność obiektu i spędzenie go w gronie swoich przyjaciółek.

Dysponujemy odpowiednim nagłośnieniem dla tych bardziej szalonych imprezowiczek.  

Nasza mała strefa SPA, czyli sauna, zakątek solny, łóżko do masażu lub możliwość skorzystania z masażu to dodatkowe atrakcje dla tych spragnionych raczej relaksu niż szaleństwa. Dysponujemy też piwniczką z winem, cena za butelkę do uzgodnienia z obsługą obiektu.

Garden party i impreza w ogrodzie również są coraz bardziej popularną opcją, gdzie możecie przystroić ogród według swoich upodobań i spędzić czas na świeżym powietrzu. Do dyspozycji oddajemy cały teren zielony – prawie 1,5 ha terenu, gdzie można urządzić ognisko, grill, przystroić kobierzec lub spędzić czas na imprezie pod gołym niebem.

Zapytaj nas o wolne terminy wieczorów panieńskich, a udzielimy więcej szczegółów!

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

instrukcje dojazdu

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.

dworek w Sędzinku