Jak zintegrować swoich pracowników?

Choć osoby pracujące w jednej firmie często spędzają ze sobą wiele godzin w biurze czy innym miejscu pracy to nie zawsze mają wtedy czas na rozmowy prywatne i zapoznanie się lepiej. Idealnym pomysłem wydaje się być wyjazd integracyjny np. do Folwarku Matecznik!

Nasza oferta

Na terenie ośrodka posiadamy dwa budynki do wynajmu na wyłączność: Dworek oraz Spichlerz. Pierwszy z nich mieści w sobie dwie sale: Kominkową i Ceglaną (każda do 35 osób), korytarz, który może być wykorzystywany jako parkiet taneczny oraz w pełni wyposażona kuchnia. Co więcej, na piętrze goście mają dostęp do trzech pięcioosobowych apartamentów, a w piwnicy do sauny, siłowni i winiarni, w której możemy pomóc zorganizować pokaz somelierski. Spichlerz za to posiada jedną przestronną salę z parkietem tanecznym, która pomieści do 100 osób. Tuż obok znajduje się w pełni wyposażona kuchnia. Na piętrze znajduje się 12 pokoi, dzięki którym nocować w Spichlerzu może aż 30 osób. Każdy z pokoi w obu budynkach ma dostęp do prywatnej łazienki. Oba obiekty można wynająć równocześnie na wyłączność.

Specjalnie na Państwa życzenie przygotujemy wszystko, co potrzebne dla Pary Młodej, gości i urzędnika. Niezbędne godło, mikrofony czy głośnik to rzeczy, o których przygotowanie zatroszczymy się my – jako obsługa Folwarku Matecznik.

Co więcej, przygotujemy stolik, który posłuży do złożenia podpisów, białe krzesła dla Pary Młodej oraz Świadków, a także ławki dla reszty gości. Stworzy to idealnie stworzony do wesela biały klimat, który uwieńczony zostanie dodatkowymi dekoracjami dobranymi według Państwa preferencji.

Dodatkowe korzyści

Najczęściej docenianą korzyścią z wynajmu Folwarku jest możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność, co oznacza brak ingerencji osób z zewnątrz lub innych imprez w tym samym budynku. Co więcej, zapewniamy z naszej strony niezbędny sprzęt do przeprowadzania szkoleń czy konferencji taki, jak ekran, projektor, nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony oraz flipchart. Dajemy również możliwość skorzystania z atrakcji, które znajdują się na zewnątrz: basen (w sezonie letnim), mini golf, boule, stoły do ping ponga, piłkarzyki, badminton, boiska do gier zespołowych oraz strefa chill out z leżakami. Na terenie Folwarku znajduje się również duży i bezpłatny parking dla naszych gości. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą cateringową, która ma w swojej ofercie szeroki wachlarz dań, który dopasowywany jest pod konkretnego klienta indywidualnie.

Posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów w 2023 roku, więc zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz do umawiania się na spotkania w Folwarku w celu zapoznania się z obiektem osobiście.