Komunia

Sala na Pierwszą Komunię Świętą za Poznaniem

Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka to niezwykły czas dla całej rodziny!

Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień stał się niezapomniany zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Gdzie wyprawić Pierwszą Komunię Świętą w Wielkopolsce? Mamy nadzieje, że po wizycie na naszej stronie odpowiedzią będzie Folwark Matecznik!

Przyjęcie Komunijne w Dworku

W dworku znajdują się dwie Sale na Komunię, które razem gotowe są pomieścić do 62 osób.
Zachowaliśmy ceglane ściany oraz drewniane podłogi, które były świadkiem niejednej pięknej historii.

Spędzając czas w Dworku poczujecie ciepło domowego ogniska z nutą szyku.

Ławka wypełniona przysmakami na pierwszą komunię świętą

Sala

Kominkowa

Dworek

z zewnątrz

Sala
Ceglana

Proponowane układy stołów na komunię w dworku

Duże Przyjęcie Komunijne w Spichlerzu

W Spichlerzu, w którym wnętrza zostały wykończone w duchu minimalizmu zachowaliśmy ceglane sklepienia oraz surowy charakter sali, które swoim wyglądem przypominają o swojej historii. To właśnie ten klimat oraz wyjątkowość tworzą idealne miejsce spotkań.

Spichlerz jest gotowy przyjąć do 100 gości jednocześnie.

Spichlerz dworku Matecznik pokazany z zewnątrz

Proponowane układy stołów na komunię w spichlerzu

Atrakcje

Do waszej dyspozycji oddajemy nie tylko Dworek i Spichlerz, ale również ponad hektar zielonej przestrzeni, która wypełniona jest atrakcjami dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: FOLWARK MATECZNIK zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w związku z obsługą formularza zgłoszeniowego, kontaktu i udzieleniem informacji przez Administratora na temat sprawy określonej w kwestionariuszu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Oświadczam, że podaję dane osobowe dobrowolnie i są zgodne z prawdą.

instrukcje dojazdu

Folwark znajduje się w odległości około 30 km od centrum Poznania, w gminie Duszniki Wielkopolskie. Najłatwiej kierować się na Buk, a stąd dalej na Pniewy.

Aby do nas dojechać, w miejscowości Sędziny (mniej więcej w połowie drogi między Bukiem a Dusznikami), należy skręcić na Sędzinko i dojechać aż do kapliczki na końcu asfaltowej drogi. 

Stąd nie sposób nie zauważyć Folwarku, który rozciąga się po lewej stronie od kapliczki.