Trendy ślubne 2024

TRENDY ŚLUBNE 2024

 

Sezon weselny zbliża się wielkimi krokami, a nie macie jeszcze wszystkiego zaplanowanego? Przychodzimy na ratunek! W dzisiejszym artykule przybliżymy Wam Trendy Ślubne 2024, na które warto zwrócić uwagę.

 

Motyw przewodni

W 2024 roku króluje minimalizm. Przejawiać się on będzie wszędzie- od zaproszeń, aż po suknie ślubną. Coraz częściej organizowane są przyjęcia w stodołach lub imprezy plenerowe. Pary Młode stawiają na jakość, nie na ilość. Coraz popularniejsze stają się także kameralne wesela organizowane w najbliższym gronie. Warto wspomnieć tutaj o ślubach humanistycznych. Ich popularność z roku na rok się zwiększa. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o ślubach plenerowych kliknij w link https://folwarkmatecznik.pl/blog/2024/01/24/slub-w-plenerze/

trendy ślubne 2024

Kolor

W 2024 roku według firmy Pantone kolorem, który zdominuje świat mody, urody, dekoracji wnętrz, a także dekoracji weselnych będzie Peach Fuzz – czyli delikatny brzoskwiniowy odcień. Innymi kolorami wartymi zwrócenia uwagi to kolory ziemi, beże, szałwia, brudny róż. Jeśli zastanawiacie się jak udekorować salę, zapraszamy na naszego Instagrama: https://www.instagram.com/folwark_matecznik/?hl=pl . Biorąc udział w Targach Ślubnych 2024 organizowanych w Poznaniu, postawiliśmy właśnie na dekoracje w tych kolorach! 

 

Zaproszenia i papeteria

Jak wyżej zostało wspomniane, w 2024 króluje minimalizm. Dotyczy to również całej papeterii. Zaproszenia powinny być wykonane w prostej, eleganckiej formie. Idealnie sprawdzą się tutaj materiały akrylowe oraz proste koperty i kokardki.

Przychodzimy do Was z propozycją wzoru zaproszeń. Zostały wykonane w prostej formie, a na nich znajdziecie rysunek naszego Folwarku. Czyż nie są przepiękne?

Eko-śluby

Coraz więcej par decyduje się na śluby i wesela przyjazne środowisku. Stawiają na lokalne kwiaty, lokalne przysmaki oraz upominki dla Gości.

Jedna z koncepcji naszej marki jest BYCIE EKO. Na terenie całego Folwarku posadziliśmy ok. 300 drzew, mamy własna produkcję prądu oraz posiadamy studnie z wodą. U nas znajduje się również zarybiony staw z naturalną hodowlą ryb.

 

Jeśli nadal szukacie swojego wymarzonego miejsca na wesele w Wielkopolsce – zapraszamy do kontaktu.

Mamy jeszcze wolne terminy na 2024 rok!